Хворий на деменцію американський актор Брюс Віліс переживає нелегкі часи. Про це розповів його товариш Гленн Гордон Керон.

За його словами, він намагається якомога частіше бачитися з Вілісом, прагнучи підтримувати його у скруті.

“Не завжди вдається, але я намагаюся спілкуватися з ним і його дружиною. Я дуже хочу залишитися в його житті”, – сказав він.

Гордон визнав, що боляче дивитися на те, як хвороба вплинула на актора. Брюс Віліс завжди насолоджувався життям і нині він завжди прокидається з ентузіазмом, готовий жити повним життям.

“Ніхто не насолоджувався життям, як він. Він просто обожнював прокидатися щоранку та жити на повну катушку”, – додав Керон.

Проте, за словами продюсера, коли він зустрічається з актором, Брюсу Вілісу зазвичай потрібно трохи часу, щоб пригадати його. Деменція зробила актора неговірким, і мовні навички йому більше недоступні через афазію.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Я відчуваю, що протягом 1-3 хвилин він згадує, хто я. Він став неговірким. Колись він був великим читачем, але зараз не читає. Всі ці мовні навички йому більше недоступні, але він все ще залишається Брюсом”, – розповів Керон.

Нагадаємо, Брюс Віліс оголосив про завершення акторської кар’єри в березні 2022 року через афазію, але в лютому 2023 року стало відомо, що актор страждає від деменції.