На тимчасово окупованій Донеччині росіяни всіма шляхами намагаються витіснити українську мову з суспільного життя. Росіяни активно проводять русифікацію регіону.

Центр національного спротиву повідомив, хоч школярам дозволили вивчати українську за бажанням, але тепер їх принижують та навіть погрожують.

Росіяни поставили факультативом вивчення української мови, тобто це не є обов’язковим на всі підконтрольним школам на ТОТ Донецької області. Ворог навіть розробив дуже примітивну програму для учнів середньої та старшої школи. Програма передбачає 300 годин на 5 років.

Якщо ж діти мають бажання вивчати українську, тоді вони піддаються психологічному тиску, приниженням та навіть погрозам, що через це у них будуть проблеми з навчанням та іншими шкільними предметами.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Окупаційна влада показує, що “дотримується” міжнародного права на окупованих землях щодо права людей на вивчення рідної мови, хоча насправді це тільки прикриття, адже триває активна русифікація Донецької області.

Українське підпілля має списки окупантів та колаборантів, які беруть участь у цих заходах та працюють в інтересах РФ.