Між продюсером Ігорем Кондратюком та співаком Віталієм Козловським вже понад десять років триває “фінансова суперечка” стосовно боргу, який співак начебто завинив колишньому продюсеру за розірвання контракту.

Кондратюк заявляв, що співак винен йому близько 2 мільйонів гривень.

Тим часом поки Кондратюк продовжує продюсерську роботу, Козловський служить в ЗСУ. Він поділився інформацією, що “бойові виплати” йому доводиться віддавати Кондратюку.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Виконавець у соцмережах повідомив, що з його військових виплат кожного місяця вираховують “борг” на користь колишнього продюсера. На це йде половина його зарплати як військовослужбовця.

“Усвідомлення цього на передовій сприймається зовсім інакше, ніж на цивілці. Бо велику кількість потреб ми з хлопцями закривали терміново самі, скидаючись. У кого рідні на війні, мене зрозуміють. Мусив розвести руками і пояснювати ситуацію своїм, бо скидатись було вже нічим”, – заявив співак.