Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім заявив, що наразі не думає про президентські амбіції, а зосереджений на перемозі у війні з Російською Федерацією.
Про це він сказав під час зустрічі зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦
“Багато було запитань що далі?Усе це буде після перемоги. Я працюю на перемогу, для мене немає жодних інших завдань і це неможливо. Я в команді президента, я без нього нічого робити не буду: ні проти нього, ні без нього”, – заявив Кім.
Він також розповів, що на початку повномасштабного вторгнення Росії брав приклад з мужності та стійкості президента Володимира Зеленського, який не виїхав за кордон, а залишився в Україні.