Очільник ГУР Кирило Буданов оцінив ризик глобальної війни у світі та розповів, яка битва чекає на Сили оборони України в осінньо-зимовий період.

В інтерв’ю “Українській правді” він зауважив, що росія готується до потужних атак критичної інфраструктури України вже восени та взимку. Ворог досі хоче залишити українців без світла та тепла, як і минулого року.

За словами генерал-лейтенанта, минулого опалювального сезону окупантам не вдалося влаштувати блекауту в Україні. Тому вони не змінюють планів і цього року українців знову очікує “битва за електроенергію”. Росіяни мають ресурси, адже впродовж останнього часу вони економлять ракети, створюючи певний запас.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

РФ може створити цілком реальні проблеми не тільки українській енергетиці, але й нафтогазовій сфері, промисловим підприємствам, військовим об’єктам. Україна ж має зараз недостатньо засобів ППО. Їх треба значно більше.

Буданов заявив, що кілька світових конфліктів, за якими спостерігає весь світ, не тільки регіональні, але всі вони пов’язані між собою одними і тими ж країнами, які втягнуті у процес. Він вважає, що ці світові події вказують, що люди все ближче до глобальної війни.