Президент України Володимир Зеленський на брифінгу висловив обурення щодо можливості зниження обсягів допомоги зі сторони Заходу. Відтак він висловив переймання стосовно цих ризиків.

Усе ж, глава держави залишається позитивно налаштованим, розраховуючи на дотримання зобов’язань з боку партнерів.

“Чи є підстави для занепокоєнь щодо зменшення підтримки? Такі ризики існують… Однак наші партнери розуміють наші пріоритети та працюють над збереженням поточних рівнів підтримки”, – заявив президент.

У ході брифінгу, на якому він ділився враженнями від зустрічі з прем’єр-міністром Бельгії Александром Де Кроо, Зеленський висловив спільну надію із партнерами на те, що навіть враховуючи складну ситуацію в Ізраїлі та інші виклики у світі, Україна продовжить отримувати необхідну допомогу.

“Ми обговорювали питання щодо дуже напруженої ситуації в Ізраїлі та її можливого впливу на допомогу Україні. Очевидно, що наші партнери завжди підтримують нас та не залишать Україну без уваги. Ми довіряємо нашим партнерам”, – підкреслив глава держави.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Зеленський визнав, що збільшення числа викликів та криз у різних країнах можуть змусити партнерів перерозподіляти свої ресурси та зусилля. Президент наголосив, що сучасна геополітична ситуація непередбачувана і, безумовно, небезпечна.

“Всі країни схожі бояться невідомого, зокрема можливих подій у світі. Враховуючи те, що обсяги військової допомоги, які можуть надавати наші партнери, є сталими, Росія, за його словами, може спробувати вплинути на розподіл такої допомоги. Однак ця ситуація не обмежується лише Росією”, – додав український лідер.