Президент України Володимир Зеленський у Брюсселі 11 жовтня зустрівся з міністрами оборони країн НАТО та учасниками Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”.

На зустрічі з міністрами оборони Зеленський закликав країни НАТО надати Україні необхідне озброєння для захисту від російської агресії. Зокрема, він попросив про системи протиповітряної оборони, далекобійну артилерію та іншу зброю.

“Ми потребуємо цих систем у дуже конкретних географічних точках нашої землі, щоб зберегти енергетичну мережу, людей, зерно і маршрути його постачання до Африки, Азії, світу”, – заявив Зеленський.

Президент також закликав країни НАТО підтримати Україну в її боротьбі з російським терором. Він наголосив, що Росія не здатна вести війну проти України власними силами та змушена отримувати допомогу від Ірану та Північної Кореї.

“Росія не може впоратися з цією війною самотужки, – сказав Зеленський. – Ми зараз перебуваємо в особливій ситуації на лінії фронту, в ситуації, коли важливо тиснути. І без жодних пауз. Це все ще Україна, це наші солдати визначають перебіг подій”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На зустрічі з учасниками Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” Зеленський також закликав до відновлення експорту українського зерна. Він наголосив, що блокада портів Росією створює загрозу голоду в багатьох країнах світу.

“Ми повинні повернути продовольство на світовий ринок, – сказав Зеленський. – Це наша спільна відповідальність”.