Волонтер-парамедик з Данії Оскар Александер Коксвік Йоганссон загинув під час війни в Україні. Він загинув у той час, коли намагався врятувати людей під час обстрілу.

Душпастирство Української греко-католицької церкви в Данії повідомило, що Оскар увесь час, що перебував в Україні, займався допомогою: чоловік рятував життя українців на небезпечних ділянках фронту, перевозив автомобілі швидкої допомоги та медичне обладнання.

“Перед тим як поїхати в Україну охрестився в Соборі Святого Ансгара в Копенгагені, а місцевий священник став його хрещеним батьком. Віримо, що безкорислива любов та діла милосердя поселять його душу де святі та праведні перебувають”, – зазнаається у повідомленні УГКЦ.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Зазначається, що відспівуватимуть померлого 13 жовтня в соборі Святого Ансгара в Копенгагені (Sankt Ansgar Kirke), де відбуваються богослужіння для української громади. Однак без труни покійного.

В Україні Оскара кремують, а потім його прах перевезуть в Данію, де відбудуться похорони героя.