Голлівудська акторка Галь Гадот може піти захищати Ізраїль під час війни в країні.

Уродженка Петах-Тікви з перших хвилин вторгнення палестинського угрупування ХАМАС на територію Ізраїлю висловилася на підтримку батьківщини. У своїх соцмережах зірка закликала світ не залишати осторонь та захистити її країну.

“Я підтримую Ізраїль, і ви також повинні. Світ не може сидіти осторонь, коли відбуваються ці жахливі акти терору!”, – написала в Instagram Гадот. 

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Зараз у своїх соцмережах зірка фільму “Чудо-жінка” активно поширює фото та відео того, що відбувається в Ізраїлі, а також просить своїх шанувальників підтримувати сили оборони країни. 

Ба більше, у Мережі заговорили про те, що і сама акторка може взяти до рук зброю. Майже 16 років тому Гадот служила у рядах Армії оборони Ізраїлю. Два роки майбутня зірка присвятила тому, що відточувала свої військові навички та була бойовою інструкторкою. Тож не виключено, що Галь можуть призвати захищати батьківщину від ворога.