У зв’язку з ймовірними відключеннями світла в Україні в період осені та зими, українцям порадили вже подбати про наявність необхідних речей, щоб легше пережити період блекаутів.

Насамперед варто купити ліхтарики та запасні батарейки. Це, мабуть, найважливіше, що потрібно мати в разі відключення світла. Ліхтарики допоможуть вам бачити в темряві, а запасні батарейки забезпечать їх роботу.

Зарядні пристрої для мобільних телефонів та інших електронних пристроїв. Якщо ви раптово залишитеся без світла, вам знадобиться зарядити свої мобільні телефони та інші електронні пристрої.

Свічки та запаси пального. Свічки допоможуть вам освітлити приміщення в разі відключення світла, а запаси пального забезпечать роботу генераторів.

Якщо маєте достатньо фінансів, потурбуйтеся, щоб у будинку був генератор. Якщо це буде генератор на бензині чи на дизелі, він має працювати лише на вулиці. Для квартири підійде зарядний пристрій типу EcoFlow.

Потрібно зробити запаси води та їжі, яка довго зберігається та швидко готується. Прикупіть термос, аби завжди мати під рукою гарячу воду.

Також, якщо не буде світла, вам знадобиться чайник, який гріє воду на плиті, чи туристичному пальнику.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Набір першої допомоги може знадобитися в разі травми або нездужання.

Подбайте також про теплі речі, ковдри, термобілизну. Якщо у квартирі тривалий час буде відсутнє опалення, цей запас вам не дасть змерзнути.

А ще варто прикупити корм для хатніх улюбленців та наповнювачі для їхніх туалетів.