В УЄФА не знайшли технічного рішення, що дозволило б російським командам U-17 взяти участь у міжнародних змаганнях, включаючи кваліфікаційні матчі для чемпіонату Європи.

Ця організація європейського футболу розглядала можливість повернення Росії до юнацьких змагань для хлопців та дівчат під своєю егідою. Проте ця ініціатива викликала розкол у Виконавчому комітеті УЄФА.

Мінімум 12 із 55 європейських футбольних асоціацій оголосили, що їхні збірні продовжать бойкотувати матчі з російськими командами через політичні обставини.

Після обговорення ситуації на засіданні Виконавчого комітету УЄФА 10 жовтня було заявлено, що “пункт порядку денного було скасовано через відсутність технічного рішення, яке дозволило б російським командам грати”.

Важливо зауважити, що Англія була однією з перших країн, яка відмовилася грати з юнацькими збірними Росії, яких УЄФА допустила до міжнародних змагань.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Українська асоціація футболу (УАФ) також проголосувала проти цього контроверсійного рішення УЄФА, заявивши, що вони будуть бойкотувати всі матчі з участю росіян та закликають інші асоціації зробити те саме.

В результаті цього ряд країн відмовився грати з юнацькими збірними Росії, попри рішення УЄФА. Ці країни включають Латвію, Польщу, Литву, Швецію, Фінляндію, Данію, Естонію, Норвегію та Ірландію.