В Україні протягом тижня очікується контрастна погода з коливаннями температури повітря й атмосферного тиску. Під впливом повітряної маси арктичного походження українці відчують осіннє похолодання: в більшості регіонів буде вітряно і холодно, особливо вночі.

Під кінець тижня температура повітря дещо підвищиться, але впродовж цих днів спостерігатимуть короткочасні дощі на заході, півночі та частково півдні країни. Про це розповів метеоролог Ігор Кібальчич в огляді на порталі Meteoprog.com.

За його словами, загалом погодна картина протягом цього робочого тижня буде такою, що відповідає кліматичній нормі, хоч і з незначними коливаннями.

Зокрема, 10 жовтня, дощі прогнозують на півдні й місцями півночі Лівобережжя країни, а на решті території буде без опадів. Вітер північно-західний, із поривами 7-12 м/с. Вдень середня температура повітря в регіонах сягатиме +7… +12 °С, на півдні трохи тепліше – до 14 °С.

  • Погода в Україні 10 жовтня. Джерело: meteo.gov.ua

Вночі середи, 11 жовтня, заморозки – стовпчики термометрів подекуди покажуть -2… +3 °С. Вдень вони підскочать до +10… +15 °С. Трохи тепліше буде лише на півдні та Закарпатті. У країні очікується мінлива хмарність, але без опадів, вітер 5-10 м/с.

  • Погода в Україні 11 жовтня. Джерело: meteo.gov.ua

У четвер, 12 жовтня, вітер знову посилиться, зокрема вдень місцями до 15-20 м/с. Нічна температура повітря сягатиме +6… +11 °С (на сході опуститься до нуля), а вдень очікується +16… +21 °С, на півночі пройдуть дощі.

  • Погода в Україні 12 жовтня. Джерело: meteo.gov.ua

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

П’ятниця, 13 жовтня, принесе невеликі та помірні дощі на Лівобережжя й у Крим. Температура повітря вночі +7… +12 °С, а вдень +13… +18 °С, вітер північно-західний, 7-12 м/с.

  • Погода в Україні 13 жовтня. Джерело: meteo.gov.ua

У суботу, 14 жовтня, очікується +2… +7 °С уночі та незначне потепління до +15… +20 °С вдень спостерігатиметься мінлива хмарність, але без опадів, вітер теж не буде таким сильним.

  • Погода в Україні 14 жовтня. Джерело: meteo.gov.ua

Кінець тижня, 15 жовтня, відзначиться дощами вдень на заході та півночі. Температура повітря вночі +7… +12 °С, удень потепліє до +17… +22 °С.