Відома співачка родом з України MARUV (справжнє ім’я – Анна Корсун), яка після повномасштабного вторгнення зайняла зрадницьку мовчазну позицію, повертається на російську сцену. Принаймні про це свідчить низка факторів, які помітив блогер Богдан Беспалов. Зʼясувалося, що уродженка Павлограда Дніпропетровської області випустила російськомовний трек в рамках свого сайт-проєкту “Шлакоблочина” та активно піарить його на російських платформах. 

Тож очевидно, на яку аудиторію працює зрадниця і кого вона підтримує. Подробицями свого розслідування Беспалов поділився у новому відео на власному YouTube-каналі.

Отже, MARUV випускає російськомовний трек Big Mama Boss в образі свого, як каже вона сама, альтер-его. Вона активно рекламує його в усіх соціальних мережах, зокрема на російській платформі “Вконтакте”, яка є заблокованою на території України. 

“Тобто команда MARUV вкладає кошти в рекламу на російській платформі. Ми розуміємо, що податки йдуть до країни-агресорки, а потім із цих податків вираховуються кошти і летять ракети на Україну. Тобто можна абсолютно офіційно сказати, що співачка MARUV зараз таким чином підтримує грошима російський терор проти своєї ж батьківщини”, – зауважив Беспалов. 

Офіційна сторінка спільноти MARUV із синьою галочкою в “Вконтакте” також зайнялася активним піаром запроданки. Зокрема, 2 жовтня цього року там опублікували новину про майбутній “гарячий реліз”. 

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Де саме зараз знаходиться артистка, яка народжувала в Києві свого первістка, достеменно невідомо. Із різних джерел надходила інформація, що це може бути Велика Британія, Туреччина чи ОАЕ. Утім, все більш очевидним стає, що MARUV або повернулася, або планує повертатися в Росію. Зараз же вона підігріває інтерес російської публіки до своєї творчості, аби переконатися, що там вона досі затребувана і може розраховувати на заробіток кривавих рублів. 

“Можливо, зовсім скоро побачимо артистку на одній із російських музичних премій… Аня Корсун зрештою обрала свою позицію, обрала свій вектор розвитку як російської співачки українського походження. MARUV повертається на російську сцену. Саме тому зʼявилися релізи російською, активна реклама в “Вконтакте”, – резюмував Беспалов.