Співачка Тоня Матвієнко випустила пісню “Сік землі”, яку присвятила своїй мамі Ніні Матвієнко, що раптово пішла з життя 8 жовтня. У вівторок, 10 жовтня, народній артистці мало би виповнитися 76 років.

Тоня Матвієнко зізналася, що планувала подарувати композицію мамі на день народження. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram. Пісню Тоня презентувала сьогодні.

Антоніна каже, що пісня мала бути приємним сюрпризом для мами в день її особистого свята: “В цю пісню вклала багато тепла, любові. На жаль, обставини бувають сильнішими за плани. Випускаючи пісню-присвяту “Сік землі” для мами сьогодні, я хочу закликати вас відкласти справи та зателефонувати своїм батькам і сказати їм “дякую!”.

“Дякую за безсонні ночі, дякую за виховання та турботу, за мотивацію та підтримку у всьому… Я обов’язково продовжу традицію мами популяризувати українські пісні у світі. Робити добро! Шануйте один одного та своє коріння. Дякую, мамо”, – написала дочка Ніни Матвієнко в Instagram.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Тоня додала, що ідея презентувати мамі на день народження творчий подарунок в неї з’явилася ще під час перебування у Великій Британії, де на якийсь час знайшла з молодшою дочкою Ніною тимчасовий прихисток від війни. Цю пісню з репертуару своєї мами Тоня любила слухати ще в дитинстві.

У ліричній композиції “Сік землі” Тоня використала матеріали із сімейного фотоальбому та архівні фото українців із київського музею Івана Гончара, яким керує чоловік Ніни Матвієнко та батько Тоні – художник Петро Гончар.