8 жовтня померла легендарна українська співачка Ніна Матвієнко. Артистка останнім часом лікувалася від онкозахворювання та майже ні з ким не спілкувалася.

Донька Ніни Митрофанівни Тоня Матвієнко сподівалася до останнього, що її матір одужає та готувала для неї пісню, плануючи презентувати її на день народження Ніни Матвієнко. Однак співачка не дожила двох днів до цієї дати.

10 жовтня Ніні Матвієнко мало виповнитися 76 років. Тоня Матвієнко присвятила їй пісню “Сік землі”. Цю пісню вона написала у розпал війни, коли проживала у Британії. Тоня каже, що сумувала за матір’ю і це вона відобразила у творчості.

Донька Ніни Матвієнко зізналася, що в цю пісню “вклала багато душі, тепла, любові”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Це мав бути гарний сюрприз. На жаль, обставини бувають сильнішими за наші плани. Випускаючи пісню-присвяту “Сік землі” для мами, я хочу закликати вас відкласти всі справи, зателефонувати батькам і сказати їм “дякую!” за все, що вони робили для вас”, – додала Антоніна.

10 жовтня Тоня Матвієнко виклала кліп на пісню “Сік землі”. У ньому вона показала світлини з сімейного фотоальбому.