Після того, у 2014 році російська армія окупувала півострів Крим, рівень життя місцевих мешканців значно погіршився. Про це вони самі заявили на одному з відео, яке оприлюднив український журналіст Денис Казанський.

Росіяни опитували мешканців Севастополя, як вони оцінюють свій рівень життя. Одна з жінок, яку інтерв’ювали окупанти, чесно зізналася, що у них малі зарплати, а ціни злетіли.

“Рівень життя став у разів 100 гірше, ніж був за України”, – сказала вона.

Коли інтерв’юерка здивовано перепитала, чи дійсно жінка сказала “гірше”, мешканка Севастополя продовжила: “Набагато. Ціни шалені, ми до таких цін не звикли. Зарплати у нас особливо не виросли. Якщо ціни московські, де люди отримують по 80-100 тисяч рублів, то у нас зарплати – 15-20 тисяч”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Вона також додала, що раніше це курортне місто процвітало, а його жителі могли собі дозволити подорожі та купівлю необхідних продуктів та товарів.

“Зараз значна частина грошей йде на їжу. Раніше такого не було. Ми подорожували, щось купували, а зараз ми тільки їмо”, – сказала жінка з Севастополя.