У Повітряних силах української армії сказали, що цієї зими сили ППО нашої держави зосередяться на захисті енергетичного сектору країни, стратегічних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури. Військові мають перелік об’єктів, які російська армія може атакувати насамперед.

Про це сказав речник ЗСУ Юрій Ігнат у неділю, 8 жовтня, в ефірі телемарафону. Він зазначив, що окупанти використовуватимуть тактику, як і минулого року.

Це означає, що ставку ворог робитиме на обстріл об’єктів енергетики та енергетично-паливного сектору загалом на початку опалювального сезону. Крім того, окупаційні війська можуть намагатися атакувати ракетами та ударними дронами-камікадзе стратегічні об’єкти України та об’єкти критичної інфраструктури.

Ігнат додав, що продовольчий сектор уже також входить до списку об’єктів критичної інфраструктури, оскільки росіяни активно атакують його.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Спікер ПС ЗСУ додав, що наша держава, як і раніше, не має достатньої кількості системи ППО, щоб захистити всю країну. Тому українським воїнам доводиться брати на озброєння будь-яку зброю, якою можна уразити повітряні цілі.

Раніше Ігнат сказав, що в осінньо-зимовий період 2023/24 років армія країни-агресора буде акцентувати на атаках ударними дронами-камікадзе Shahed. Вже зараз помітна тенденція збільшення кількості атак дронами.