Прокурори Офісу Генпрокурора України подали до суду обвинувальний акт проти депутата Державної Думи Федеральних Зборів РФ.

Цей акт стосується серйозних звинувачень, включаючи посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, а також фінансування дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу України, захоплення державної влади та зміни меж території або державного кордону України.

Його злочин базується на ч. 2 ст. 110 та ч. 1 ст. 110-2 Кримінального кодексу України.

Внаслідок розслідування встановлено, що депутат Державної Думи РФ, який є уродженцем Донецької області, брав активну участь у голосуванні за включення до складу Російської Федерації Луганської, Запорізької, Донецької і Херсонської областей України.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Депутат російського парламенту регулярно відвідував тимчасово окуповані території України, які перебували під контролем збройних сил Росії і терористичної організації “ДНР”. Він був звинувачений у передачі військового обладнання та інших ресурсів терористичній організації “ДНР” для використання проти Збройних Сил України.

Під час проведення розслідування було арештовано 11 квартир, які належали обвинуваченому, і були оформлені на імена його родичів. Досудове розслідування велося слідчими Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь.