Сьогодні, 9 жовтня, слухати свій внутрішній голос потрібно представникам усіх знаків зодіаку, але трьом із них особливо важливо дотримуватися його порад.

Скорпіон

Скорпіони зазвичай довіряють своїй інтуїції, і вона допомагає їм уникнути неприємних ситуацій та зробити правильний вибір. Сьогодні вони не зрадять свою звичку і перш ніж ухвалити важливе життєве рішення, “порадяться” зі своїм внутрішнім голосом і не помиляться – все їм вдасться так, як вони хочуть.

Козоріг

Козороги рідко звертають увагу на свій внутрішній голос – вони просто не вірять у його існування. Але сьогодні – якщо, звісно, вони хочуть вчинити правильно і не помилитися – їм все ж варто довіритися інтуїції. Важливий для представників знака сигнал вона надішле за допомогою сновидінь.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Водолій

Водолії за допомогою інтуїції відповідають на багато життєвих питань. Нинішній день не стане винятком із загального правила – саме вона допоможе їм знайти відповідь на таке важливе питання. Вона може прийти до них найнесподіванішим чином – наприклад, як випадково почута фраза.