Більшість водіїв обов’язково мають в автомобілі вогнегасник. Хтось возить цей засіб для підвищення власної безпеки, а хтось суто через вимоги правоохоронних органів.

Втім, другий варіант можна поставити під сумнів, адже через відсутність вогнегасника чи аптечку в нашій країні, за законом, автомобілісту можуть лише винести усне попередження, хоча поліцейські нерідко роблять інакше.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Так, нещодавно у Дніпрі співробітники патрульної служби виписали водієві штраф у розмірі 340 гривень за їзду з несправним вогнегасником. З таким покаранням чоловік не погодився, у зв’язку з чим йому довелося звертатися до суду, який у результаті став на його бік, скасувавши ухвалу поліції.

Причина ж у тому, що керування машиною з непрацюючим вогнегасником не можна вважати керуванням транспортним засобом з технічною несправністю, адже пристрій не є частиною ТЗ.