Актор Сергій Калантай, який свого часу багато знімався з російськими акторами на українських кіномайданчиках, розповів про атмосферу, яка панувала на майданчику серіалу “Свати”. Калантай зіграв одну з ролей в п’ятому сезоні проекту.

Артист анітрохи не здивований, що російські зірки, які роками їздили працювати в Україну, не підтримали нас під час повномасштабного вторгнення.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Скажу вам, російські актори завжди приїжджали сюди з впевненістю, що вони пани. Задирали носа. В них така політика – імперська, яка по суті є ментальною особливістю всієї нації. Це стосується не тільки нашого покоління – вони так поводилися завжди”, – каже Калантай.

За його словами на зйомках серіалу “Свати” теж панували росіяни. “В мене було тільки два знімальних дні на тому майданчику, тому не встиг війти в кіношний колектив. Не можу сказати, що я з ними добре знайомий, але досі пам’ятаю той російський снобізм, який панував на зйомці. Приймали зверхньо”, – згадує Сергій Калантай.