У тимчасово окупованій Новій Каховці підірвали автівку виконавчого секретаря місцевого відділення “Єдиної росії” Володимира Малова.

Таку інформацію надав речник оперативного командування “Південь” Владислав Назаров.

За його словами, вибуховий інцидент стався близько 09:30 ранку суботи, 7 жовтня. Колаборант отримав тяжкі травми, його відправили до місцевої лікарні.

Через кілька годин стало відомо, що Малов все ж помер від отриманих травм під час підтриву транспортного засобу. Приблизний час смерті – 14:40 того ж дня.

Що відомо про Володимира Малова? Малова обрали секретарем новокаховського відділення “Єдиної росії” на фейкових виборах, де він пройшов до так званої “ради депутатів” Нової Каховки.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Раніше партизанський рух “Атеш” підірвав у Новій Каховці передвиборчий регіональний штаб “Єдиної росії”. Тоді було ліквідовано трьох окупантів, які охороняли об’єкт. Також згоріли всі документи, які були завезені до “виборів”.