Словаччина припиняє надавати військову допомогу Україні після того, як на виборах перемогу здобув Роберт Фіцо з проросійськими поглядами.

Як пише Politico, словацькі політичні партії виступили проти військової підтримки України. Нині вони ведуть переговори щодо створення нового уряду, адже попередній йде у відставку і більше не допомагатиме нашій країні.

Раніше Міноборони Словаччини розглядало варіант надання нового пакету допомоги. Проте цю ситуацію змінила перемга ліво-популістської партії колишнього прем’єр-міністра Роберта Фіцо.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Представники політичної сили пообіцяли зупинити постачання зброї в Україну. Крім цього, вони також мають намір заблокувати членство України в НАТО. Через проросійські погляди Фіцо та його прихильників, партія буде виступати проти введення санкцій проти РФ.

Своєю чергою президентка Словаччини Зузана Чапутова запевняла, що її країна допомогатиме Києву попри заяви про припинення допомоги.