Міністерство закордонних справ України створив оперативний штаб, який надаватиме допомогу нашим громадянам, як перебувають в Ізраїлі.

У відомстві також дали рекомендації українцям, які опинилися в зоні бойових дій на тлі нападу палестинських бойовиків ХАМАС на Ізраїль. Насамперед громадянам треба дотримуватися інструкцій, що надає місцева влада.

Крім цього, не варто в такий час відвідувати населені пункти, які розміщені на півдні країни, або у центрі. МЗС закликало українців бути пильними, дотримуватися рекомендацій влади та не нехтувати власною безпекою. У разі потреби обов’язково треба спускатися до укриття або бомбосховища.

Українське дипвідомство попередило, що у разі обстрілів будуть лунати сирени, які ігнорувати не варто.

У разі перебування українців у містах та селах, які розташовуються неподалік від Сектора Гази, під час увімкнення повітряної тривоги важливо якомога швидше спуститися до бомбосховища.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Українці можуть отримати додаткову інформацію на сайтах командування внутрішнього фронту армії Ізраїлю – https://www.oref.org.il/en (лінк доступний з території Ізраїлю).

Якщо ви опинилися у надзвичайній ситуації, то треба звернутися на “гарячі лінії”:

  • Посольство України в Ізраїлі: + 972 546 676 782 
  • Українська дипустанова у м. Рамалла: + 972 59 823 93 99