В Україні підняли виплати військовослужбовцям в залежності від роду військ або завдань.

Від 24 лютого 2022 року були тільки виплати у розмірі 30 або 100 тисяч гривень, але від лютого 2023 року були запроваджені зміни щодо грошових премій бійцям Сил оборони України.

Нагадаємо, що від 1 лютого 2023 року усім військовим, які перебувають в тилу, було скасовано премії у 30 тисяч гривень. Проте парламент та уряд переглянули ситуацію та змінили види та розміри доплат різним категоріям військовослужбовців.

Тепер 30 тисяч гривень отримуватимуть особи, яких вивели поза штат, строковики та курсанти, а також військові, які не мали взагалі цих виплат, або їхній розмір ще встановлювався у 90-х роках.

Ці зміни не стосуватимуться військовослужбовців, які перебувають на передовій, а також тих, хто отримав поранення, потрапив у полон або зник безвісти.

Кому підняли виплати?

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Як пояснили у Міноборони, додаткову нагороду отримувати наступні категорії військовослужбовців:

Військові, які перебувають на передовій, отримуватимуть ті ж 100 тисяч гривень премії. Проте таку ж суму будуть отримувати і ті, хто отримав поранення на війні, та лікуються на стаціонарі; а також сім’ї полонених або зниклих безвісти.