Іран підтримує палестинських бойовиків, які здійснили напад на Ізраїль під приводом “звільнення Палестини та Єрусалиму”.

Про це заявив радник верховного лідера Ірану, старший генерал вартових Ісламської революції Ях’я Рахім Сафаві, його слова процитувало видання ISNA. Він додав, що палестинці розпочали наймасштабнішу атаку на Ізраїль впродовж останніх років.

Крім цього, держтелебачення Ірану показувало кадри, на яких члени парламенту скандували “Смерть Ізраїлю”, “Палестина перемогла”, “Ізраїль буде знищений”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Видання The Times of Israel повідомило, що речник МЗС Ірану Насер Канані також позитивно поставився до терористичного вторгнення палестинців на Ізраїль та навіть привітав такі дії. Він назвав ізраїльтян “окупантами” і додав, що це “нова сторінка спротиву та збройних дій проти окупантів”.

За словами Канані, ХАМАС вже здобув “блискучі перемоги”, а напад ХАМАСУ – це яскрава подія в “в історії боротьби палестинського народу проти сіоністів”.