Соціальні мережі, зокрема Facebook та Instagram, активно використовуються як бізнес-платформи з різними маркетинговими інструментами для дистанційного продажу товарів або надання послуг.

Державна податкова служба вирішила влаштувати перевірку щодо торгівлі через Instagram та Facebook. Адже деякі користувачі не реєструють бізнес, через що ухиляються від сплати податків, а розрахунки проводять через банківські картки фізичних осіб, а це заборонено законодавством України.

Тому приватні компанії всіх видів підприємницької діяльності, в тому числі у Facebook та Instagram, зобов’язані реєструвати свою діяльність.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Податкова регулярно отримує дані про системне ведення бізнесу без державної реєстрації. Такі випадки досліджуються та перевіряються, а якщо інформація підтверджується, то вживаються певні заходи, зокрема перевірки ДПС.

Якщо бізнес не має держреєстрації і його “спіймали”, то йому загрожує штраф на 85 тисяч гривень. При цьому буде конфісковано всю продукцію, сировину, обладнання та навіть виторг.