Існує кілька способів приховати сивину, не фарбуючи волосся. Відтінки для волосся, шампуні та кондиціонери для сивого волосся, а також правильна укладка волосся можуть допомогти зробити сивину менш помітною.

Сивина — це природний процес старіння, який починається у більшості людей у ​​віці 30 років. Хоча деякі люди приймають сивину як частину свого віку, інші хочуть приховати її.

Існує кілька способів приховати сивину, не фарбуючи волосся. Один зі способів – використовувати відтінок для волосся. Це легка фарба, яка наноситься на волосся і надає йому відтінок, який збігається з природним кольором волосся. Відтінки для волосся не містять аміаку, тому вони не пошкоджують волосся і не викликають алергії.

Інший спосіб приховати сивину – використовувати шампунь або кондиціонер для сивого волосся. Такі засоби містять пігменти, які допомагають замаскувати сивину.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Однак можна скористатися майже безплатним засобом – настоянкою шавлії.

Шавлію можна придбати на ринку, чи купити в аптеці. Столову ложку подрібненого листя рослини треба залити 200 мл окропу та дати настоятися. Коли настій охолоне, нанесіть його на чисте та вологе волосся. Робіть так упродовж місяця – двічі на тиждень. Вже за цей період сивини у волоссі буде менше, а саме волосся стане більш міцним та буде блищати.