Ексспівачка Віра Брежнєва, яка зараз виступає під псевдонімом VERA, вперше офіційно прокоментувала чутки про те, що розлучилася з композитором Костянтином Меладзе.

Артистка засмутила своїх прихильників, зізнавшись, що це справді так. Про особисте виконавиця розповіла, представивши свій мініальбом українською мовою під назвою “Дякую”, в якому виступила співавторкою треків.

У платівці йдеться про трансформацію, переосмислення та розлучення, про яке артистка згадала вперше у пості на своїй Instagram-сторінці, та чим офіційно підтвердила, що вже не перебуває у стосунках.

“Війна, розлучення, трансформації, вдячність, музика та голос… Все це в моєму мініальбомі “Дякую”, – лаконічно написала співачка в Instagram.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Слідом VERA представила нову атмосферну відеороботу “Ніч мине” – найбільш ліричну пісню з альбому. У відео артистка з’являється у загадковому образі пташки, що покинула свою клітку. В тексті пісні йдеться про кохання, яке допомагає не збожеволіти у світі, що здурів.

“Сьогодні важливо залишатись собою та мати когось, з ким можна пройти через усі ці випробування. Треба триматися і знаходити точки опори. Треба тримати за руку свою кохану людину, поки ми живі”, – прокоментувала пісню “Ніч мине” VERA.