У російських олігархів що були близькими до російської влади та мали тісні зв’язки з диктатором Володимиром Путіним, відбирають їхнє майно у європейських країнах.

Днями у Німеччині податківці та митники провели обшуки на віллі російського багатія Алішера Усманова. Його маєток знаходиться у Баварії, на березі озера Тегернзе. Потім обшуки провели й на інших територіях, де є майно близького до Путіна олігарха.

Під час обшуку силовики вилучили часину майна Усманова, зокрема, елітні автівки.

За даними BILD, активи підсанкційного олігарха у ЄС заморожені. Це три вілли, дебаркадер і яхта. Статки Усманова оцінюють у 14,8 млрд доларів.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Алішер Усманов – російський олігарх, бізнесмен. Народився в Узбекистані в 1953 році і почав свою кар’єру в 1980-х роках як юрист. У 1990-х роках він заснував інвестиційну компанію USM Holdings, яка стала однією з найбільших компаній в Росії.

Усманов є власником або має значні частки в таких компаніях, як USM Holdings, Металлоинвест, Мегафон і А1. Він також є власником футбольного клубу Арсенал.