Російські військові завдали прицільного удару по кафе-магазину у селі Гроза Харківської області, де зібралися мешканці на поминки загиблого захисника України.

Прессекретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко повідомив, що загинуло майже половина села. Там проживало близько сотні людей, з яких 51 особа загинула, ще шестеро отримали поранення. Серед жертв була і дитина 2017 року народження.

За словами представника прокуратури, Гроза – невеликий населений пункт, більшу частину мешканців якого вбили росіяни однією ракетою, ймовірно, “Іскандером”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Місцевий житель Олександр, у якого загинули сьогодні брат, невістка та мама, розповів, що поминки пройшли по військовому, який віддав життя ще на початку повномасштабного вторгнення РФ. Захисника мали перепоховати у рідному селі, бо цього не могли зробити одразу через окупацію.

Удар по селі Гроза, що в Куп’янському районі, – найкривавіша терористична атака росіян на Харківщині за весь час від 24 лютого 2022 року. Від 6 по 8 жовтня у регіоні оголосили днями жалоби, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.