Петро Порошенко, взяв участь у Конференції Консервативної партії Великої Британії в Манчестері. Він подякував британцям за підтримку та лідерство у наданні ЗСУ новітньої зброї і закликав забезпечити потужну адвокацію Україні перед самітом НАТО у Вашингтоні у наступному році.

Про ключові фактори для перемоги України у війні проти російської агресії лідер партії “Європейської солідарності” розповів в ефірі BBC.

За словами політика, місія на конференції полягає в тому, щоб подякувати британцям за унікальну двопартійну підтримку та подякувати консерваторам за величезне лідерство під час російської агресії. Сьогодні Україна отримує британські Challenger, фантастичної ефективності ракети Storm Shadow, які Велика Британія доставила нам вперше у світі.

“Ключові фактори нашої перемоги – це єдність довкола Збройних Сил України, єдність українського народу та єдність наших партнерів у нашій боротьбі не лише за український суверенітет, за українську землю, а й за свободу та демократію в усьому світі. Ми боремося за безпеку континенту, за стабільну безпекову ситуацію. І ми обговорюємо це тут з міністрами, з депутатами. Я дуже вражений рівнем підтримки, яку Велика Британія демонструє Україні”, – зазначив Порошенко.

П’ятий президент, наголосив, що Україні потрібна не тільки зброя, нам потрібні санкції, щоб скоротити можливість Росії фінансувати війну, скоротити російський експорт. Це – ефективний спосіб оборони та захисту свободи і демократії та фінансова допомога, яка підтримує Україну.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“І не менш важливе: ключовим компонентом для завершення війни, ключовим компонентом перемоги України є майбутнє членство в НАТО. Ми чекаємо, ми тримаємо кулаки за величезну адвокацію Великої Британії на користь України на майбутньому саміті НАТО у Вашингтоні, який відбудеться у 2024 році”, – сказав лідер партії “ЄС”.

Під час Конференції Порошенко також обговорив збільшення і прискорення постачання зброї, амуніції та ракет із міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі, міністром оборони Грантом Шаппсом та іншими впливовими політиками Сполученого Королівства.