У Київському зоопарку настало поповнення в родині бізона Варяга, де народилися прекрасні телятка. Їх назвали Вітер та Веселка.

Радісною новиною поділились у КП “Київський зоопарк”. Там додали, що малята зараз харчуються теплим і поживним маминим молоком та із захватом вивчають навколишній світ.

Родину копитних можуть побачити відвідувачі, як і дитинчат. Вони мешкають на копитному ряді біля озера фламінго.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Нагадаємо, що бійці 92-ї бригади рятували двох вепренят у лісах Харківської області, які там блукали без матері. Тваринам, який назвали Тиша і Тоша, вже знайшли дім. Їх виявили завдяки тепловізору і певний час вони жили разом з військовими, ставши зірками TikTok.

Маленьких вепрів вирішили передати до харківського екопарку, які там стали першими тваринами, яких врятували із зони бойових дій. Згодом туди потрапив олень, якого українські захисники вивезли з небезпечного району.