Народний депутат Олександр Дубінський, який ініціював законопроєкт про відправку парламентарів на фронт, відмовився брати повістку у представника ТЦК та СП.

Військком спробував вручити повістку політику, коли той йшов до Державного бюро розслідувань вранці 5 жовтня. Дубінському треба було прийти у військкомат вже наступного дня. Про це розповів сам нардеп, опублікувавши відео розмови з працівником ТЦК та СП.

Нардеп йшов отримувати клопотання про подовження запобіжного заходу у справі про службове фальсифікування документів для виїзду за кордон. Але у цей час, як розповів сам Дубінський, під стінами бюро на нього чекали представники ТЦК та СП.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Працівник військкомат сказав, що про місце перебування Дубінського повідомили правоохоронні органи після того, як центр комплектування звернувся до них із запитом. Він хотів вручити нардепу повістку із вимогою прийти до Подільського районного ТЦК та СП для уточнення даних.

Спочатку Дубінський відмовився поставити підпис, але дав згоду на отримання відривного талончика. Проте потім політик відповів відмовою у тому, щоб взяти повістку.