Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов вважає, що не потрібно звертати уваги на ядерні погрози Росії.

Про це посадовець сказав в ефірі каналу “Ми – Україна” в рамках телемарафону у четвер, 5 жовтня. 

“Росія – це країна шаманів, був повний місяць. Вони вважають, якщо повний місяць, то будуть відбуватися ті чи інші події. Дивна країна, тому я вважаю, що на це (ядерні погрози – ред.) не треба звертати увагу. Нам своє роботи, нам звільняти свою країну, тому вони будуть лякати”, – прокоментував він із гумором. 

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Він погодився із заявою президента Володимира Зеленського, що Росія вдається до ядерного шантажу, коли відчуває свою слабкість.

“Вони – у розпачі. Вони не знають, що їм робити. Має рацію наш президент, коли він каже, що ядерний шантаж – це єдине, що у них лишається. Але навряд чи Китай дозволить Росії розкидатися ядерними бомбами, бо це буде торкатися не лише РФ, а так само інших ядерних країн. А тут є певні зобов’язання”, – зазначив він.