Президент Росії Володимир Путін планує спробувати зупинити підтримку України з боку США та Європи, використовуючи свої шпигунські мережі та нові технології.

Про це пише The New York Times.

“Наразі головна ціль Путіна у війні ― знизити підтримку України з боку Сполучених Штатів. І заради цього він готовий до різноманітних дій за підтримки російських спецслужб, зокрема до кампанії з дезінформації, втручання в суперечки всередині американського суспільства і, безперечно, у наступні президентські вибори у США”, – зазначає видання.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Низка опитаних NYT аналітиків запевняють, що вибори 2024 року мають для російського диктатора значно більше значення за всі попередні ― вони для нього фактично доленосні. Тож влада РФ зробить усе можливе, щоб ці вибори закінчились вигідно для неї. Не виключено, що для цього Кремль вдасться й до нових технологій на кшталт штучного інтелекту.

Зі слів аналітиків, Росія вже постійно здійснює інформаційні операції, спрямовані на очорнення політики НАТО і США, і, “ймовірно, нарощуватиме зусилля найближчими місяцями”. І проблема в тому, що наразі невідомо, які саме форми може мати цей вплив.