Щоб виїхати за кордон на власному або чужому автомобілі, треба мати кілька конкретних документів, які перевірятимуть українські та іноземні прикордонники. Через їхню відсутність вас можуть не пропустити на територію чужої країни.

За даними Урядового порталу, для перетину кордону на своєму авто треба мати водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію машини (оформлене на водія або пасажира), “Зелена карта”.

Автомобілі можуть виїжджати за кордон тільки на державних номерах – вони містять латинські літери і цифри. Індивідуальні номерні знаки дозволені для користування тільки в Україні.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Якщо за кермом автівки перебуває не власник, то йому треба такі ж документи, як і власникові. Свідоцтво про реєстрацію ТЗ видається на ім’я водія або пасажира у сервісному центрі МВС, але це робить за участі власника. Для цього треба мати паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію ТЗ.

Щоб керувати автівкою за кордоном по довіреності, то треба мати її переклад на іноземну мову тієї країни, де ви будете перебувати, легалізація документа у встановленому порядку – апостиль або консульська легалізація.