У польському місті Надажин, що за 30 км від Варшави, припинив роботу найбільший центр приймання українських біженців. Там можна було розмістити до 10 тисяч осіб одночасно.

Про це повідомляє Financial Time з посиланням на пресслужбу Мазовецького краю.

Причиною такого рішення є те, що більшість біженців, які там проживали, вже переїхали та знайшли інші місця. Утім, біженцям, які все ще мешкали у Центрі, довелося вимушено переїжджати.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Прессекретарка Мазовецького воєводства Дагмара Залевська наголосила, що центр втратив свою актуальність, оскільки нові люди туди не надходили. Коли його роботу припиняли, то в центрі ще залишалося 300 осіб. Деяких з них розподілили до інших центрів, а хтось звернувся до органів самоврядування.

Центр у Надажині було відкрито на початку повномасштабної війни в Україні. Його поділили на різні сектори та зони, а також кімнати для відпочинку, для жінок з дітьми тощо.