Сьогодні, 4 вересня, розпочинати нові справи можна представникам усіх знаків зодіаку, але у трьох із них вони виявляться особливо успішними.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці, перш ніж стати до будь-якої нової справи, зазвичай довго розгойдуються, але сьогодні їм рекомендується відмовитися від цієї своєї звички. Чим швидше і активніше вони почнуть діяти, тим успішнішим виявиться проєкт, який вони собі запланували, так що не варто зволікати – можна згаяти рідкісний і щасливий шанс.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнятам — перш ніж вони почнуть діяти — необхідно зробити те, що завжди дається їм важко: вибрати з цілого списку варіантів один-єдиний. Проте, якщо вони хочуть досягти успіху, їм доведеться зосередитися, зважити всі «за» і «проти» ухвалити важливе рішення, інакше так і «перестрибуватимуть» з однієї теми на іншу.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Діва (22.08 – 23.09)

Дівам, які прискіпливо і скрупульозно продумують будь-які свої дії, нескладно підготуватися до реалізації нового проєкту, тому вони із задоволенням розкладуть все по поличках, прорахують усі можливі варіанти розвитку подій і стануть до роботи в режимі максимальної готовності – втім, як і завжди.