Танцюристка Ілона Гвоздьова разом з чоловіком Іваном Хом’ячуком відвела старшу доньку Рію до школи.

Зіркова родина 1 вересня у повному складі вирушила на святкову лінійку, з якої розпочався новий навчальний рік для дівчинки. Світлинами зі свята Ілона поділилася на своїй сторінці в Instagram. 

“Наша квіточка в добрий час. Вже третій клас, просто не віриться як летить час! Нехай тебе надихає школа і отримані знання надають крила впевненості. Любимо тебе”, – написала танцівниця.

Для урочистої події донька Гвоздьової обрала чорну спідницю та білу сорочку з малюнками, які доповнила білими гольфами з намальованими хрестами і лоферами. Яскравим акцентом в образі дівчинки став жовтий пасок з китицями, який вона позичила в мами. 

Ілона ж з чоловіком з’явилися на святі доньки у вишиванках. Танцівниця привернула увагу жовтою вишитою сукнею, на якій були зображені лелеки. 

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

У Мережі не всі оцінили вбрання, яке Гвоздьова обрала для доньки для такого свята. Багато батьків засудили хореографиню за те, що дівчинка також не прийшла у вишиванці та обрала такі сміливі речі. 

  • Всі дітки у вишиванках, а ваша дівчинка наче на Гелловін одягнута.
  • А все ж таки гарніше, коли діти в цей день у вишиванках!
  • Мама та тато одягнуті святково, дівчинка-на двійку! 
  • Гетри з хрестами! Невже хрестів не вистачає…

Однак більшість підписників Ілони стали на її захист і похвалили за те, що вона дозволяє донці бути самостійною та підтримує її у виборі одягу. На думку шанувальників танцівниці, вона зробила правильно, що дозволила Рії виділятися з натовпу.