Директор “Консалтингової групи А-95” Сергій Куюн пояснив, чи можлива нова паливна криза на другому році повномасштабної війни в Україні.

В етері телемарафону він зауважив, що ринок в Україні вже пристосувався до воєнного часу. Нині наша країна вже має достатні запаси, тому паливної кризи не буде.

За словами Куюна, минулого року українці отримали паливну кризу з кількох причин. Зокрема російське повномасштабне вторгнення спровокувало втрату 100% джерел постачання пального. Ніхто не знав як діяти та не мав транспортних можливостей для привезення цього пального.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Експерт переконаний, що сьогодні ситуація на паливному ринку зовсім інакша. За час війни зріс парк бензовозів майже у 4 рази, а сотні учасників ринку мають контракти. Всі знають, де брати паливо. Тому ефекту несподіванки не буде, оскільки Україна пристосувалася.

Куюн більш ніж впевнений, що проблем з пальним не буде. Україна має необхідний запас міцності.