Пристріт (зурочення, вроки) — це поширений у багатьох народів забобон про поганий вплив погляду деяких людей.

Пристріт вважають негативною енергією, яка спрямовується на людину через її погляд. Ця енергія може завдати шкоди здоров’ю, успіху та іншим аспектам життя людини.

Пристріт можуть навести як випадково, так і цілеспрямовано. Його можуть навести люди, які заздрять, зляться або просто мають погану енергетику.

У науковому світі пристріт не визнається як реальне явище. Однак багато людей вірять у нього і вважають, що він може завдати шкоди.

Як повідомляє Телеграф, деякі ознаки можуть вказувати на те, що ваша оселя зазначала впливу пристріту.

Для прикладу, про наврочення може вказати дискомфорт, який ви відчуваєте уночі: поганий сон, нічні кошмари, погане самопочуття після сну.

Також варто звернути увагу, якщо у вашому будинку трапляються часті сварки між членами родини, чи взагалі із сусідами.

Безпричинні часті хвороби членів вашої родини також можуть вказувати на пристріт.

Можливо, вас постійно супроводжують невдачі у повсякденному житті – це теж може бути ознакою навроків.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Ще одна ознака пристріту – якщо у будинку чути сторонній шум, або якщо постійно щось ламається.

Зверніть також увагу на рослини, що ростуть у вашому будинку – якщо вони сохнуть чи гинуть, то в оселі могла поселитися негативна енергетика.

Це саме стосується домашніх тварин – якщо ви помітили, що вони почали часто хворіти, перебувають у депресивному стані, чи взагалі гинуть, то це може означати, що ваша оселя перебуває під впливом пристріту.