Сестра Селін Діон розповіла про стан канадської співачки, якій у грудні 2022 року поставили жахливий діагноз – синдром м’язової скутості. На це важке неврологічне захворювання хворіє тільки 1 на 1 000 000.

Клодетт Діон у коментарі Hello! розповіла, що нині зірка почувається погано через постійні спазми в м’язах. Вилікувати цю хворобу неможливу, оскільки не існує ліків, які були б здатні на це.

Селін сподівається, що зможе одужати та продовжити співати. Для цього вона робить усе, переконує сестра зірки. “Вона – сильна жінка”, – характеризує Клодетт свою сестру.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За її словами, люди дуже мало знають про цю рідкісну хворобу. З Селін відбувається щось схоже, коли судоми у руці або нозі, але у неї такі судоми абсолютно в усіх м’язах.

Клодетт сподівається та молиться, що науковці знайдуть ліки від цієї хвороби. Рідні та друзі співачки її підтримують і роблять все можливо, аби полегшити її біль.