Українські бійці прорвали оборонну лінію росіян на південно-східному напрямку фронту.
Сили оборони вибивають окупаційні війська із зайнятих ними позицій в районі Вербового та проривають головну лінію оборони росіян поблизу Роботиного Запорізької області.

Про це повідомляє The Wall Street Journal. Аналітики видання з посиланням на джерела у військовому командуванні України стверджують, що десантні війська Сил оборони України б’ються з російськими військами на околицях Вербового.

Зазначається, що Україна вперше прорвала головну російську оборонну лінію, що складалася з мінних полів, траншей, протитанкових ровів. Все це відбувалося під щільним вогнем артилерії.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Нагадаємо, днями речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов заявив, що на Мелітопольському напрямку бійці ЗСУ ведуть наступ.

Російські військкори тим часом пишуть, що ЗСУ прагнуть розширити фронт наступу на Токмак та одночасно убезпечити фланг у зоні можливого прориву.