Харківський музикант, актор та волонтер Михайло Кабанов, якому було тільки 44 роки, раптово помер. Причини смерті не повідомляють.

Про його загибель розповів Михайло Озеров, який товаришував з Кабановим, у коментарі “Суспільному”. Також про це писали харківські ЗМІ та Telegram-канали.

У “легенди міст” залишилися дружина Юлія та син Єгор. Він був учасником гурту “Оркестр Че” та став співзасновником, артдиректором рок-пабу “Стіна” у Харкові, який сильно постраждав під час російського повномасштабного вторгнення, але був осередком українства.

Михайлов став волонтерити від 24 лютого 2022 року та намагався допомогти українським захисникам, поки його серце не зупинилося.

Що відомо про Михайла Кабанова?

Михайло родом з Криму, де проживав, доки не вступив до Харківського національного університету мистецтв ім. Івана Котляревського. Він так і залишився у цьому місті.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За часів студентства познайомився з Сергієм Савенковим та Олегом Кадановим, з якими створив рок-гурт “Оркестр Че”, але він перестав існувати 2016 року.

Його паб “Стіна” став осередком українства. Там у 2014 році він збирав допомогу для добровольців на Донбас, але тоді там стався вибух. Якась жінка принесла гранату. Вдруге заклад постраждав у 2022 році, коли російська ракета впала поруч з баром.