У Харкові зупинилося серце відомого українського актора, музиканта та волонтера Михайла Кабанова. Йому було 44 роки.

Про смерть знаменитості повідомив музикант Олег Каданов у Facebook.

Михайло Кабанов був уродженцем Криму, ближче до 2000 року переїхав до Харкова, де навчався у Національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського.

2002 року почав займатися музикою, створивши з Олегом Кадановим та Сергієм Савенком арт-рок-гурт “Оркестр Че”. У 2016 році гурт розпався. Потім Кабанов став арт-директором культового клубу Churchill’s і пабу «Стіна», які об’єднали патріотів з усіх куточків України. Їхнім завданням було “виховувати” проукраїнське культурне середовище.

Від 2014 року, коли Росія вдерлася на територію України, Михайло Кабанов влаштував у пабі “Стіна” волонтерський пункт. Тут збирали все необхідне для українських захисників.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Друзі Кабанова кажуть, що він співпрацював із партизанами “Чорного Корпусу”, а згодом з азовцями. У листопаді 2014 року у пабі стався вибух, який організували проросійські сили. Михайло Кабанов, на щастя, вижив.

По смерті Михайла Кабанова у нього залишилися дружина Юлія та неповнолітній син Єгор.