Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов прокоментував запитання, яке цікавить більшість українців – коли ж завершиться повномасштабна війна з РФ.

В інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону він заявив, що існують різні сценарію розвитку ситуації на фронті та загалом. І вони потребують щоденного уточнення та, можливо, змін.

Гордон нагадав, що очільник ГУР Кирило Буданов попереджав, що росія готується до війни з Україною та буде нападати. Головний розвідник навіть назвав тоді терміни. Тому зараз журналіст поцікавився, чи знає ГУР, коли може закінчитися війна.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Юсов наголосив, що вся інформація та дані ретельно вивчаються та на їхній основі розробляються різні сценарії. Дату закінчення війни він не сказав, оскільки це ж не йдеться про гороскопи чи таро, а говориться про військове та геополітичне становище.

За його словами, у будь-якому разі Україна вистоїть, а військові робитимуть все можливе, аби пришвидшити перемогу.