Зрада – це серйозна проблема, яка може негативно вплинути на будь-які стосунки. Якщо ви підозрюєте, що ваш партнер вам зраджує, важливо уважно придивитися до його поведінки.

Ось деякі з найпоширеніших ознак зради:

Прихованість. Якщо ваш партнер раптом став більш закритим і неохоче розповідає вам про своє життя, це може бути ознакою того, що він щось приховує. Наприклад, він може почати ховати свій телефон або комп’ютер, уникати спілкування з вами наодинці або змінювати паролі на своїх облікових записах.

Зміна поведінки. Зрада може призвести до суттєвих змін у поведінці вашого партнера. Він може стати більш нервовим або напруженим, або, навпаки, надмірно доброзичливим і турботливим. Його сексуальне бажання до вас може також змінитися.

Зміна зовнішності. Деякі люди, які зраджують, починають більше піклуватися про свою зовнішність. Вони можуть змінити стиль одягу, зачіску або макіяж. Це може бути спробою привернути увагу іншої людини.

Зміна життєвого стилю. Якщо ваш партнер раптом почав часто відлучатися з дому або проводити багато часу поза домом, це може бути ознакою того, що він зустрічається з іншою людиною.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Існує також ряд інших менш очевидних ознак зради, на які можна звернути увагу. Наприклад, ваш партнер може: почати уникати розмов про майбутнє ваших стосунків; почати критикувати вас або ваші стосунки; почати ревнувати вас без видимої причини.

Якщо ви помітили у свого партнера кілька з цих ознак, це не означає, що він обов’язково вам зраджує. Однак це може бути серйозним сигналом, на який слід звернути увагу.

Психологи радять: якщо ви підозрюєте, що ваш партнер вам зраджує, важливо поговорити з ним про свої почуття. Будьте готові почути правду, навіть якщо вона вам не сподобається.