Найбільше можна заробити у Києві, де середня зарплата становить 20 тисяч гривень. Найбільш невтішна ситуація із заробітними платами у Сумах, де в середньому – всього 12800 гривень.

Про це свідчать дані сайту з пошуку роботи Work.ua.

На другому місці з високим рівнем зарплат – Львів, де роботодавці в середньому пропонують 18 тисяч гривень. Але є і вищі зарплати, як-от топменеджерам пропонують близько 60 тисяч гривень, або нижчі – педагог-організатор може заробити тільки 9900 грн.

У Дніпрі, Одесі та Ужгороді середня зарплата становить 17500 грн, де найбільш оплачувані професії – топменеджер та військовослужбовець (55 тисяч гривень). Ось прибиральниці отримуватимуть тільки 9 тисяч гривень.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

У Сумах найбільше зароблятимуть військові – в середньому більш як 72 тисячі гривень, а найменше – прибиральниця – 7 тисяч гривень. Середня зарплата: 12 800 грн.

У Кривому Розі ситуація схожа до Сум, де найменше пропонують прибиральницям – 6900 грн, а найбільше військовослужбовцям – у середньому 72500 грн.