Багато любить спати з відчиненими вікнами, щоб свіже повітря потрапляло в кімнату, а сон був міцнішим. Проте дослідження свідчать, на ніч краще зачиняти вікна, навіть у спеку.

Виявляється, що це поширений міф, який закріпився у підсвідомості людей, що циркуляція свіжого повітря допоможе краще заснути.

Науковці з Університету Йоганна Гутерберга (Майнц) у 2020 році довели, що звичка не зачиняти вікна на ніч може негативно позначитися на здоров’я. В окремих випадках може призвести до фатальних наслідків.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Все тому, що люди навіть через сон сприймають шум знадвору і це впливає на самопочуття, оскільки збивається внутрішній годинник. Тому багато чого залежить від місця розташування вашого житла.

Вчені дійшли висновку, що короткий сон або сон, який переривається через вуличний шум, збільшує ризик серцево-судинних хвороб у майбутньому. Також через нічний шум може підвищуватися артеріальний тиск, зростати кількість гормонів стресу. З’являються тривожні розлади, депресія тощо.